KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16452004
nr 1645 2004
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Pastell, Stockholmsmotiv. Signerad. Bildmått: 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x83 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:13:48
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm